Acer Aspire Lite 16 AL16-54P-523X 16″ WUXGA IPS Core i5-1334U 16GB/512GB SSD Win11
Tipkovnica ne sadrži Hrvatske znakove č,ć,ž,đ,š – Moguće dodavanje
Naša najniža cijena:
737,63  s PDV-om
* Cijena za gotovinsko plaćanje
Vrijeme isporuke: do 3 radna dana
Podrška kupcima
+385 91 527 6030 ili info@megabajt.hr
Brza dostava
Brza dostava putem DPD-a ili Overseasa
Podijelite svoju kupovinu
Mogućnost plaćanja do 36 rata
Višenamjenskost susreće performanse: Multimedia prijenosnik za moderne zahtjeve
Intel Core i5-1334U procesor 13. generacije, opremljen s 10 jezgri i maksimalnom taktnom frekvencijom od 4.6 GHz, osigurava učinkovito multitasking i značajnu snagu. U kombinaciji s 16 GB DDR5 radne memorije, prijenosnik bez napora savladava zahtjevne aplikacije i pruža besprijekorno korisničko iskustvo.
Broj artikla 1C26-CT6
Broj proizvođača
NX.D73EG.005
  • Prikaz
    • Veličina prikaza u cm: 40.6 cm
    • Veličina prikaza u inčima: 16 inča
    • Rezolucija: 1920 x 1200
    • HD status: WUXGA
    • Omjer slike: 16:10
    • Tehnologija prikaza: IPS
    • Pozadinsko osvjetljenje: LED
  • Procesor
    • Proizvođač CPU-a: Intel
    • Model procesora: Core i5
    • Tip procesora: 1334U
    • Jezgre: 10 kom
    • Taktska frekvencija: 3.4 GHz
    • Maksimalna taktska frekvencija: 4.6 GHz
    • Cache: 12 MB
  • Grafika
    • Proizvođač grafičkog čipa: Intel
    • Grafički čip: Iris Xe Graphics
    • Tip grafike: Dijeljena
  • Memorija
    • Radna memorija u GB: 16 GB
    • Maksimalna radna memorija: 16 GB
    • Tip skladišta: SSD
    • Tip radne memorije: DDR5
    • Ukupni kapacitet skladišta: 512 GB
  • Operativni sustav
    • Verzija operativnog sustava: 64 Bit
    • Operativni sustav: Windows 11 Home
  • Vanjske veze
    • Broj HDMI: 1 kom
    • HDMI standard: HDMI 1.4
    • USB tip:
      • USB A
      • USB-C
    • Broj USB 3.1: 2 kom
    • Broj USB 3.2: 2 kom
    • Broj USB-C: 2 kom
    • Audio ulazi: Mic-In
    • Audio izlazi: Izlaz za slušalice
    • Eksterni priključci: DisplayPort preko tipa C
  • Mobilni standard
    • Ne
  • Uređaji za unos
    • Uređaji za unos: Webcam
    • Raspored tipkovnice: Njemački
  • Težina
    • 1.5 kg
  • Baterija
    • Kapacitet u Wh: 58 Wh
    • Karakteristike baterije: fiksno ugrađena
  • Boja
    • Srebrna
  • Karakteristika
    • Tip proizvoda: Multimedijski prijenosnik
    • Serija proizvoda: Aspire
    • Karakteristike proizvoda: Odvojiv
    • Sigurnost: Otisak prsta
  • Snaga napajanja
    • 65 W