Samsung Odyssey G30D LS24DG300EUXEN 24″FHD Gaming Monitor
Naša najniža cijena:
141,75  s PDV-om
* Cijena za gotovinsko plaćanje
Vrijeme isporuke: do 3 radna dana
Podrška kupcima
+385 91 527 6030 ili info@megabajt.hr
Brza dostava
Brza dostava putem DPD-a ili Overseasa
Podijelite svoju kupovinu
Mogućnost plaćanja do 36 rata
Samsung Odyssey G30D LS24DG300EUXEN 61cm (24″) FHD VA Gaming Monitor 16:9 DP/HDMI 180Hz 1ms Sync
Istaknuto
  • FHD rezolucija 1920 x 1080
  • 180Hz brzina osvježavanja
  • Vrijeme odziva 1ms (MPRT)
  • Priključci: 1xHDMI (2.0), 1xDP (1.4), priključak za slušalice
  • Podrška za AMD FreeSync
  • Ergonomska baza: HAS/Tilt/Swivel
  • VESA opcija za montažu na zid: 100 x100mm
  • 2 godine garancije
Broj artikla 6110-4FE
Broj proizvođača
LS24DG300EUXEN
Tehnička specifikacija proizvoda
  • Razred energetske učinkovitosti
    • F
  • Standardna potrošnja
    • 25 W
  • Prikaz
    • Veličina prikaza u cm: 61 cm
    • Veličina prikaza u inčima: 24 inča
    • Rezolucija: 1920 x 1080
    • HD status: Full HD
    • Format slike: 16:9
    • Tehnologija prikaza: VA
    • Pozadinsko osvjetljenje: LED
    • Kut gledanja h/v: 178°/178°
    • Površina prikaza: neodsjajna
    • Kontrast (statički): 3000:1
    • Frekvencija: 180 Hz
    • Varijabilna sinkronizacija: AMD FreeSync (Adaptivna sinkronizacija)
    • Vrijeme odziva: 1 ms
    • Svjetlina: 250 Nita
    • Dubina boje: 8bit
  • Vanjske veze
    • Broj DisplayPort: 1 kom
    • Broj HDMI: 1 kom
    • HDMI standard: HDMI 2.0
    • USB tip: USB A
    • Vanjske veze: DisplayPort
    • Priključak za slušalice: priključak za slušalice
  • Pričvršćivanje
    • Vrste pričvršćivanja: osigurano putem postolja
    • VESA norma: 100 x 100 mm
  • Tehničke karakteristike
    • druge karakteristike:
      • Rotirajući
      • Nagib
      • Eco način
      • Način mirovanja
    • Ergonomija:
      • podesiva po visini
      • rotirajući
      • nagib
    • Podesivo po visini do: 120 mm
  • Posebne dimenzije
    • Širina s postoljem: 544 mm
    • Visina s postoljem: 498.7 mm
    • Težina s postoljem: 3.9 kg
    • Dubina s postoljem: 234.2 mm
    • Visina bez postolja: 333.3 mm
    • Dubina bez postolja: 92 mm
    • Težina bez postolja: 2.4 kg
  • Boja
    • Crna
  • Opseg isporuke
    • Signalni kabel
    • Kabel za napajanje
    • Priručnik
  • Dimenzije / Težina
    • Širina: 544 mm
    • Visina: 498.7 mm
    • Dubina: 234.2 mm
    • Težina: 3.9 kg
    • Dubina bez postolja: 92 mm