LG 34G600A-B monitor, 34″, WQHD, 160Hz, FreeSync/G-Sync, VA
  • 34″ dijagonala zaslona
  • WQHD (3440×1440) rezolucija
  • 160 Hz stopa osvježavanja
  • NVIDIA G-SYNC kompatibilno / AMD FreeSync™ Premium
  • HDR10 Podrška
  • VA Panel
Naša najniža cijena:
280,88  s PDV-om
* Cijena za gotovinsko plaćanje
Vrijeme isporuke: do 3 radna dana
Podrška kupcima
+385 91 527 6030 ili info@megabajt.hr
Brza dostava
Brza dostava putem DPD-a ili Overseasa
Podijelite svoju kupovinu
Mogućnost plaćanja do 36 rata
Brzina osvježavanja od 160 Hz i tehnologija 1 ms Motion Blur Reduction omogućuju izuzetno gladak prikaz pokreta bez zamućenja, što daje prednost u brzim i kompetitivnim igrama. Uz podršku za AMD FreeSync Premium i VRR tehnologiju, monitor eliminira trzanje i kidanje slike, osiguravajući stabilno i responzivno iskustvo igranja čak i u zahtjevnim scenama.
Tehničke karakteristike:
Tip proizvoda Gaming monitor
Veličina zaslona 34″
Omjer slike 21:9
Zakrivljenost 1800R
Vrsta panela VA
Rezolucija 3440 x 1440 (WQHD)
Svjetlina 300 cd/m² (tipično)
Kontrast 4000:1 (tipično)
Raspon boja sRGB 99%
HDR HDR10
Brzina osvježavanja 160 Hz
Vrijeme odziva 1 ms (MBR), 5 ms (GtG)
Adaptive Sync VRR
AMD FreeSync FreeSync Premium
Gaming funkcije Dynamic Action Sync, Black Stabilizer, Crosshair
Bez treperenja Da
Način za čitanje Da
Auto Input Switch Da
Zvučnici 2 x 5 W (Waves MaxxAudio)
HDMI 2 x HDMI 2.0
DisplayPort 1 x DisplayPort 1.4
Audio izlaz Da
Podešavanje Nagib, visina, zakretanje
VESA 100 x 100 mm
Dimenzije s postoljem 809 x 580 x 249 mm
Dimenzije bez postolja 810 x 359 x 91.5 mm
Masa s postoljem 10 kg
Masa bez postolja 5.8 kg
Potrošnja energije 36 W (tipično)
Napajanje Vanjski adapter
Dizajn 3-strani bez okvira, RGB osvjetljenje
Boja Crna
Jamstvo: 36 mjeseci
Dodatne informacije
G-Sync/FreeSync
AMD Radeon FreeSync
Rezolucija monitora
3440×1440
Stopa osvježavanja
165 Hz
Veličina monitora
34"